Panel uživatele

PETRA

PETRA

Vchodové dveře profil VEKA s výplní PERITO

26461,49 Kč s DPH

21869 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: 5-8 týdnů

Výrobce: Perito

Ilustrační foto - zasklení dle výběru zákazníka bez vitrážových skel

Profil: německý systém značkyVEKA Softline 82 MD,7-ti komorový systém o šířce 82 mm – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu, komfort a pohodu po dlouhá léta, ideální pro klasické i energeticky úsporné stavby.

Zámek: německé kování G-U funkčním standardem vybavení: hlavní zámek s těsně uzavřenou krytkou – znemožňující dostání se do mechanismu zámku cizího tělesa, zajišťující tím jistou práci a komfort obsluhy dveří;se třemi automaticky uzavíracími se jazyky a jednou patentní vložkou – ochrana kritických míst dveří před pokusem vloupání, stačí pouze dovřít dveře, aby se automaticky uzavřely ve třech místech, dodatečně zajišťující stálé přitlačení křídla do rámu, což chrání dveře před účinky slunečního záření,

Panty: speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péčí o detaily – vyznačuje se velmi vysokou nosností a širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší komfort a snadnost obsluhy. Nerezavějící, odolné proti stírání ložiskové čepy zaručují správnou dlouhodobou činnost dveří.

Práh: hliníkový práh s tepelnou vložkou – vylučuje jev tepelného bodu, chrání před zbytečnou ztrátou tepla a zajišťuje jemný přechod ven.

Rámeček: u izolačních skel použit patentovaný rámeček SUPER SPACER ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.

Dveřní výplně se dodávají standardně v šíři 40 mm, což je izolačně na stejné úrovni jako izolační trojsklo, které je rovněž dodáváno v prosklení dveřní výplně. Toto vše je bezpříplatkové.

 Elektronická dveřní kukátka

Nový komentář

* (Povinné)

Pozice dveří

Pozice dveří

Jak zjistit zda potřebuju levé či pravé dveře?

Vždy musíte stát čelem ke dveřím tak, abyste viděli panty. Na které straně máme proti sobě panty, tak takovou pozici dveří musíte zvolit.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info